Акумуляторна система Li-Ion, 18 В XR PowerStack; Ємність 1.7 Aч; Вага 0.7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack - 2 шт |
| Місткість | 1.7 |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 199 ₴











