Акумуляторна система Li-Ion, 18 В XR; Ємність 8 Aг; Вага 0.95 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Місткість | 8 |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR 8 Ач- 1 шт |
| Індикація | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 799 ₴










