Акумуляторна система Li-Ion, 12 В XR; Ємність 3 Аг; Вага 0.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 50 |
| Гарантія | 3 |
| Місткість | 3 |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Індикація | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴


