Потужність 1.5 кВт; Ширина аерації 38 см; Робоча глибина від -13 до + 4.5 мм; Робочий інструмент сталеві ножі та пружин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 160 мм |
| Комплектація | Робочий вал (скарифікація та аерація) - 2 шт. Травозбірник - пластиковий - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Корпус | пластиковий |
| Потужність двигуна | 1.5 |
| Робочий інструмент | 2 змінних вала, 20 ножів / 44 пружини |
| Травозбірник | пластиковий |
| Ширина аерації | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴








