
Килимок самонадувний Tramp COMFORT olive 190x60x3 UTRI-015 вага 1.5 кг максимальне навантаження до 130 кг
2 003 ₴
- Немає в наявності
- Код: UTRI-015
Килимок самонадувний Tramp COMFORT olive 190x60x3 UTRI-015
Килимок самонадувний Tramp COMFORT olive — ідеальний вибір для любителів активного відпочинку та кемпінгу. Легкий, компактний та комфортний, він забезпечить надійний відпочинок на природі, завдяки своїй зручній конструкції та високоякісним матеріалам.
Ключевые возможности
- Легкий та компактний дизайн для зручності транспортування.
- Матеріал верхнього шару — тканина замша, що забезпечує комфорт та тепло.
- Структура низу Slides Less для запобігання ковзанню намету.
- Додаткова можливість зшивання з іншими килимками.
- Ремнабор у комплекті для швидкого ремонту.
Технические характеристики
- Матеріал: верх — поліестер Chamois suede, дно — поліестер Slides Less 75D.
- Клапан: пластик (1 шт.).
- Максимальне навантаження: до 130 кг.
- Вага: 1,5 кг.
- Розміри: 190 x 60 x 3 см.
- Розміри в упаковці (тканинний мішок): 655 х 17 см.
Представте собі: ви з друзями вирушили в похід. В кінці насиченого дня на природі ви розкладаєте свій килимок Tramp COMFORT, насолоджуючись м'якістю та затишком. Або ж, влаштувавши пікнік на свіжому повітрі, ви легко можете покласти його на землю і розслабитися під відкритим небом — залишивши вдома підліжник.
Замовляючи килимок самонадувний Tramp COMFORT в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте продукт високої якості за привабливою ціною. Доставка здійснюється у найзручніший для вас час, а також гарантуємо позитивні відгуки від задоволених клієнтів, які вже оцінили цей чудовий килимок.
Килимок самонадувний Tramp COMFORT olive 190x60x3 UTRI-015
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 190 см |
| osobennosti | серія "Комфорт" |
| razmery | 195x58x3см |
| tolshina | 3 см |
| tolshinaKovrika | 3 см |
| ves | 1,2 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
- Ціна: 2 003 ₴









