
Круговий вогонь 600 мм для судна Advance Classic 10 Вт чорний пластик щогла 12/24 В сертифікований RINA
1 696 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11.164.00
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круговий вогонь для судна на човен катер знімне підставу Advance щогла Classic 600 мм 12 В 10 Вт пластик
Круговий вогонь для судна — це професійне рішення для безпеки на воді. Знімна щогла Classic з підставою Advance прекрасно підійде для невеликих суден довжиною до 20 метрів, забезпечуючи високу функціональність і надійність. Оснащений галогенною лампою і виконаний з міцних матеріалів, цей освітлювальний елемент стане чудовим доповненням до вашого катера або човна.
**Ключові характеристики товару**| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | Круговий вогонь (клотиковий) |
| Довжина щогли | 600 мм |
| Живлення | 12 / 24 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Італія |
| Сертифікація | RINA, NMMA, COLREG72 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osculati |
| Країна виробник | Італія |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна походження | Італія |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 696 ₴



