
Спальний мішок Mountain Equipment Helium 250 Women's Long 3°C 195 см 675 г (214730ALP) унікальний крій Alpine fit
13 382 ₴
- Готово до відправки
- Код: ME-003545.01297.LongLZ
Спальний мішок Mountain Equipment Helium 250 Women's Long 3°C
Mountain Equipment Helium 250 Women's — це ультралегкий, універсальний і комфортний спальний мішок, який ідеально підходить для пішохідних походів і велотуризму з весни по осінь. Він виконаний в ергономічній формі кокона, що забезпечує затишок і тепло навіть при низьких температурах. Основні переваги цієї моделі — наповнювач з качиного пір'я 700 F.P. та унікальний крій Alpine fit, який допомагає знизити вагу і зменшити теплові втрати.
Ключові можливості
- Виготовлений з легкого і міцного матеріалу HELIUM™ 20D
- Природний качиний пух 90/10 700 F.P. в якості утеплювача
- Крой Alpine fit з системою EXL для максимальної теплової ефективності і мінімальної ваги
- Конструкція пухових пакетів — Slanted Box Wall (з нахиленою перегородкою) і наскрізно прострочені пакети (холодний шов)
- Анатомічний капюшон з 5 пуховими пакетами
- Анатомічний футбокс з 4 пуховими пакетами
- Теплий комір з замком Lode Lock, який відкривається і закривається однією рукою
- Двохходова блискавка YKK з утепленою планкою Gemini
- Комплект включає чохол для транспортування і бокс для зберігання
Технічні характеристики
- Тип спальника: кокон
- Зовнішній матеріал: HELIUM™ 20D
- Утеплювач: качиний пух 90/10 700 F.P.
- Температура, comf/lim/ext: 8/3/-11°C
- Good Night's Sleep Temperature: 3°C *
- Вага: 675 г
- Довжина спальника: 195 см
- Максимальний зріст: 185 см
- Ширина в грудях: 75 см
- Ширина в ногах: 50 см
- Розмір в компресійному чохлі: 23 х 18 x 15 см
* Good Night's Sleep Temperature — температурний рейтинг спальних мішків Mountain Equipment, заснований на дослідженнях, польових випробуваннях, експедиційних тестах і даних від людей, які мають досвід сну в реальних умовах, що дозволило створити сьогоднішню лінійку спальних мішків Mountain Equipment найкращою у світі.
Температурний рейтинг представляє собою мінімальну температуру, при якій досвідчений користувач повинен почуватися комфортно в спальному мішку.
Спальний мішок Mountain Equipment Helium 250 Women's стане вашим надійним супутником у подорожах і активному відпочинку. Незалежно від того, вирушаєте ви в похід, на кемпінг чи велоподорож, цей спальний мішок забезпечить вам затишок і тепло навіть у прохолодні ночі. Ви зможете насолоджуватися природою, не турбуючись про погоду.
Спальний мішок Mountain Equipment Helium 250 Women's Long 3°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Користувальницькі характеристики | |
| Good Night's Sleep Temperature | 3°C |
| Вага max, г (з пакованням) | 700 |
| Вага, г | 675 |
| Зовнішній матеріал | Helium™ 20D |
| Довжина, см | 195 |
| Код товару | 214730ALP |
| Максимальний зріст, см | 185 |
| Матеріал наповнювача | качиний пух 90/10 700 F.P. |
| Блискавки | двоходова спіральна YKK® #5 140 см |
| Підкладка | Supersoft™ 30D |
| Розмір у компресійному чохлі, см | 23 х 18 x 15 |
| Температура, comf/lim/ext | 8/3/-11°C |
| Ширина в грудях, см | 75 |
| Ширина в ногах, см | 50 |
- Ціна: 13 382 ₴


