Ніж складаний Weknife Kitefin 2001G
Складаний ніж Weknife Kitefin 2001G є гарним та тонким, легким інструментом, який підійде з метою щоденного застосування. Зручна та міцна рукоятка, модель характеризується, як фліппер – вона плавно відкривається та закривається, забезпечуючи вам безпечну експлуатацію. Керамічні кулькові підшипники роблять плавнішим хід леза, а керамічна стопорна кулька збільшує термін служби даного ножа.
Ключові можливості
- Складаний ніж для щоденного застосування;
- Колір чорний;
- Лезо форми drop point;
- Є кліпса для зручної фіксації;
- Матеріал клинка: сталь марки CPM S35VN;
- Твердість: 61 одиниця за шкалою Роквелла;
- Матеріал рукояті: титан;
- Загальна довжина: 18,9 см;
- Довжина у складеному вигляді: 10,8 см;
- Довжина клинка: 8,2 см;
- Товщина клинка: 2,5 мм.
Технічні характеристики
- Тип товара: Ножі;
- Тип ножа: складаний;
- Довжина клинка: 8.2 см;
- Загальна довжина: 18.9 см;
- Вид ножа: кишеньковий;
- Товщина клинка: 2.5 см;
- Колір рукоятки: чорний;
- Твердість клинка: 61 HRC;
- Форма клинка: drop-point;
- Матеріал рукоятки: титан.
Цей ніж стане незамінним помічником у вашому повсякденному житті. Наприклад, ви можете взяти його з собою на пікнік, щоб швидко нарізати продукти, або використовувати його в домашніх умовах для виконання різноманітних завдань, від відкриття упаковки до складання меблів. Завдяки своїй зручній конструкції, Weknife Kitefin 2001G завжди буде під рукою.
Покупка складаного ножа Weknife Kitefin 2001G в нашому інтернет-магазині — це вигідне рішення для тих, хто шукає якісний та надійний інструмент за прийнятною ціною. Ми пропонуємо швидку доставку та зручні умови оплати, а також позитивні відгуки від наших клієнтів підтверджують високу якість наших товарів.
Ніж складаний Weknife Kitefin 2001G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ручки | Титан |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип товару | Ножі |
| Загальна довжина | 18.9 см |
| Тип ножа | складаний |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Форма клинка | drop-point |
| Товщина клинка | 2.5 см |
| Довжина клинка | 8.2 см |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 61 HRC |
- Ціна: 12 610 ₴









