
Полотно пильне для металу STANLEY STA22022
124,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA22022
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення лобзикові пили; Матеріал застосування метал та кольоровий метал; Відстань між зубами 2 мм; Загальна довжина 76 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між зубами | 2 мм |
| Комплектація | Полотно пильне для металу - 2 шт |
| Максимальна глибина різання | 6 мм |
| Загальна довжина | 76 |
| Застосування | метал кольоровий метал |
| Робоча довжина | 48 мм |
| Тип полотна | полотно для лобзикових пил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,28 ₴

