
Свердло для металу EXTREME INDUSTRIAL COBALT DeWALT DT4960
258,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4960
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 3,3 мм; Кількість в упаковці 2 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 3.3 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робоча | 36 мм |
| Кількість | 2 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 2 шт. |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,96 ₴






