
Свердло для металу EXTREME INDUSTRIAL COBALT DeWALT DT4940
4 698,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4940
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 9 мм; Кількість в упаковці 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 125 мм |
| Довжина робоча | 81 мм |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | 10 штук |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 698,20 ₴







