
Свердло для металу DeWALT DT4919
1 006,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4919
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 2,5 мм; Кількість в упаковці 10 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 2.5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 57 мм |
| Довжина робоча | 30 мм |
| Кількість | 10 |
| Комплектація | 10 штук |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 006,72 ₴



