
Свердло для деревин перове DeWALT DT4778
406,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4778
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Impact перове; Матеріал застосування дерево; Діаметр 40 мм; Кількість в упаковці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 152 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Cвердло за деревиною перове — 1 шт. |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | перове |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,12 ₴


