
Пилосос мережевий DeWALT DWV905M
44 699,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWV905M
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Споживана потужність 1400 Вт; Клас очищення М; Об’єм пилозбірника (сухе сміття) 38 л; Об’єм пилозбірника (вода) 18.4 л; Вага 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 38 л |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 |
| Довжина шланга | 4,6 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Комплект з’єднувачів. Фільтри. Шланг 4.6 м діаметром 32 мм - 1 шт. |
| Сила всмоктування | 25 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 4500 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 699,20 ₴





