Сумісно з батареями 10.8, 12, 18, 54 В XR Li-Ion; Час заряджання 60 хв. / 18 В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182); Струм заряджання 4 А; Вага зарядного пристрою 0.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182) - 2 шт. |
| Час заряджання | 60 хв. / 18 В XR Li-Ion 4 Аг (DCB182) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 199 ₴




