Сумісно з батареями 10.8, 12, 18, 54 В XR Li-Ion; Час заряджання 60 хв. / 18 В XR Li-Ion 1.3 Аг; Струм зарядки 1.25 А; Вага 0.29 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання | 60 хв. / 18 В XR Li-Ion 1.3 Аг |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 1.25 А |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998,92 ₴


