
Міксер акумуляторний DeWALT DCD240N
22 699,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD240N
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна система Li-lon 54В XR FLEXVOLT; Макс. діаметр змішувача 160 мм; Вага (без акумулятора) 5.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Комплектація | Мішалка з лопатями діаметром 160 мм - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Макс. діаметр зміщувача | 160 мм |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Частота обертання 1 швидкість | 225 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 350 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 475 об/хв |
| Частота обертання 4 швидкість | 600 об/хв |
| Частота обертання 5 швидкість | 725 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 699,04 ₴





