
Панель управління трюмної помпи Attwood 3-х позиційна з перемикачем Авто/Викл/Ручний 6-32 В 10 А
1 123 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7615A3
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Панель управління для трюмної помпи 3-х позиційна Attwood
Панель управління трюмною помпою Attwood є надійним рішенням для ефективного контролю водовідведення на вашій яхті. Оснащена трьохпозиційним кулачковим перемикачем, вона надає зручність перемикання між режимами Авто, Вимкн. та Ручний. Цей пристрій забезпечує безпеку та довговічність, що робить його відмінним вибором для будь-яких морських умов.
**Основні характеристики пристрою**| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип управління | 3-х позиційний кулачковий перемикач |
| Режими роботи | Авто / Вимкн. / Ручний |
| Живлення | 6-32 В / 10 А |
| Габарити лицьової панелі | 55,6 х 47,6 мм (2-13/16″ x 1-7/8″) |
| Габарити врізного отвору | 38 х 22 мм (1-1/2″ x 7/8″) |
| Країна походження | США |
| Стан | Новий |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Attwood |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴


